Bestyrelsen

Formand
Lars Rasmussen
Tlf.: 58 52 01 92
E-mail: lars@slagelsegf.dk
Ansvarsområde:
Slagelse Kommune, SIR, STS, DGI og GymDanmark. Styrketræning, Stavgang, Motionsdamer, Motionsherrer, Senior Mix, Drenge 5-8 år.
Næstformand
Anders Kristensen
Tlf.: 25 11 35 27
E-mail: anders@slagelsegf.dk
Ansvarsområde:
Sports Acrobatik.
Bestyrelse
Katja Kofoed
Tlf.: 26 44 36 72
E-mail: katja@slagelsegf.dk
Ansvarsområde:
Yoga, Effekt med Puls, Step, Rytmepiger, Springpiger fra 5-8 år, Rytmisk motionsgymnastik.

 

Bestyrelse
Christina Sørensen
Tlf.: 22 34 31 35
E-mail: christinas@slagelsegf.dk
Ansvarsområde:
Far/Mor og Barn, Gym leg.
Bestyrelse
Jakob Kærgård Jelstrup
Tlf.: 41 60 08 19
E-mail: jakob@slagelsegf.dk
Ansvarsområde:
Drenge 9-12 år, Vi ku´ Vi ka spring for herrer.
Bestyrelse
Christoffer Færch
Tlf.: 27 58 28 53
E-mail: christoffer@slagelsegf.dk
Ansvarsområde:
TeamGym, Seniorspring.

 

Bestyrelse
Kenneth Jensen
Tlf.:
E-mail: kenneth@slagelsegf.dk
Ansvarsområde:
God stemning :-)
Suppleant
Rasmus Fouirnaies Sinding-Jensen
Tlf.: 23 26 29 82
E-mail: rasmus@slagelsegf.dk
Ansvarsområde:
Rutinerede Damer 21 år+
Suppleant
Anne Eriksen
Tlf.: 20 11 14 65
E-mail: anne@slagelsegf.dk
Ansvarsområde:
Resten :-)

 

 



Slagelse Gymnastik Forening
Ribisvej 2
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
CVR. 1144 9816
E-mail: info@slagelsegf.dk

Slagelse GF samarbejder med:
Sorø Gymnastikefterskole (SGE)
Slagelse Kommune (SK)